Vzhledem k aktuální situaci COVID-19 se na akcích zatím nepotkáme. Pište nám ale klidně kvůli akcím na jaro / léto :)

David
David
Bez něj by žádný Smybox ani nebyl. Vymýšlí a pomáhá uvést k životu všechny ty skvělé vychytávky, které dělají naše focení jedinečným!
Michaela
Michaela
Je hlavou našeho výtvarného úseku. Velitelka kreativy arbitr elegance, autorita v oblasti estetiky, odbornice na krásno. Jejímu zraku nic neunikne.
Honza
Honza
Velí třícítce Smyboxerek a Smyboxerů a připravuje je pěkně do latě na Vaše akce. Navíc se s ním potkáte při přípravě těch nejdůležitějších akcí.
Další členové týmu

Děláme tu nejlepší práci

Rozdáváme lidem radost a úsměvy. Smysluplnou prací navíc děláme radost i sami sobě. Máme Smybox rádi a je to snad znát i na naší tvorbě. Nejvíc máme v oblibě kreativní realizace a vždy se nadchneme pro nějaký nový, svěží nápad, který pro vás bude zase jedinečným zážitkem na samotné akci. Přípravě věnujeme spoustu péče a věříme, že to ostatní vycítí a ocení. Probouzíme v sobě i v druhých hravé dětské já. Ztrácíme zábrany, smějeme se hloupostem, necháváme se unést hrou a jsme takoví opravdoví. Smybox je o emocích. Svým zákazníkům je předáváme dál v podobě úsměvů a radosti, zážitků a vzpomínek. Zapisujeme šťastné okamžiky vaší historie v podobě legračních fotek, které vám budou ještě dlouho viset na ledničce.

Smilebox se vyrábí v České republice

Smybox se vyrábív České republice

Smybox vychází z klasických fotobudek, které fungují už skoro sto let po celém světě. Statické a těžké bedýnky umí vyrobit hezkou fotografii, ale bohužel se moc nehodí k ježdění na večírky. A my jsme našli chuť vylepšit to staré, vyrobit něco nového a přidat kouzlo dnešních technologií. Pustili jsme se do jejich radikální úpravy a nyní chceme nabízet radost z pěkné fotografie s kamarády každému, kdo se u nás chce vyfotit. Jsme česká firma sídlící v Praze-Vršovicích a Smybox vyvíjíme po hardwarové i softwarové stránce. Máme vlastní vývojáře, designéry, konstruktéry i ty nejnadanější ilustrátory.

Jdeme do světa pod názvem Smybox

V roce 2014 jsme rozjeli naši první frančízovou pobočku pod jménem Smybox. Vznikl tím unikátní název, který ladí s naší původní značkou Smilebox a můžeme jej bez problémů používat pro každou novou pobočku po světě. Začali jsme ve Španělsku, pak jsme zavítali do Rumunska, a v roce 2016 také do Německa a Brazílie. Doufáme, že vlajek na mapě bude přibývat, a proto jsme se rozhodli s našimi kamarády z ostatních zemí sjednotit nejen fungováním, ale i názvem. Pokud byste měli také zájem se stát součástí naší party, podívejte se na SMYBOX.COM

Jdeme do světa pod názvem Smybox

Pozvěte Smybox na váš večírek!

Ceny příznivé, možnosti nekonečné!